وبینار به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

  • تفسیر کارنامه

یکی از راه های اجرای گروهی و آموزشی مشاوران در تفسیر پروفایل هدایت شغلی و تحصیلی مراجعان ، استفاده از وبینار است. بدین معنی که با استفاده از بستر فضای مجازی و تحت وب با تجهیزات ویدئویی و شنیداری مناسب در زمان مشخص، مشاوران از اقصی نقاط کشور می توانند پرونده های تحصیلی خود را به منظور ارتقاء دانش و تقویت مهارت های مشاوره به صورت گروهی به بحث بگذارند.

اکثر مشاورانی که دوره های هدایت شغلی و تحصیلی را گذرانده اند و بعد از گرفتن گواهینامه های صلاحیت حرفه ای مشاوره تحصیلی و شغلی/ از سازمان نظام روانشناسی، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره های هدایت شغلی و تحصیلی خواهند کرد. و در این بین ممکن است به پروفایل هایی بر بخورند که نیازمند دریافت کمک و راهنمایی از مدرس دوره هدایت شغلی و تحصیلی یا همکاران با تجربه خود باشند.

ممکن است برخی از این دوستان مشاوران ساکن شهرستان باشند و دسترسی مناسبی به مدرس دوره یا همکاران با تجربه خود در خصوص تبادل اطلاعات پروفایل های مراجعان نداشته باشند. از این رو با در نظر گرفتن وبینارهای تفسیر پروفایل می توانیم در زمانهای مشخص، همکاران مشاوره پرونده های مشاوره ای یا پروفایل های مراجعان خود را به بحث مشترک بگذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 89- 61978088 -021تماس بگیرید.

  • مشاوران VIP

یکی از مسیرهای تقویت تواناهایی ها و افزایش مهارت های مشاوران دوره دیده در مرکز مشاوره فرهیختگان جوان ، استفاده از وبینار است. بدین معنی که مشاوران مورد تایید مرکز مشاوره با داشتن گواهی شرکت در دوره، با استفاده از بستر فضای مجازی و تحت وب با تجهیزات ویدئویی و شنیداری مناسب در زمان مشخص، مشاوران از اقصی نقاط کشور می توانند فرایند کارورزی خود را  به منظور تقویت توانایی هایشان در حل مشکلات مراجعان از طریق ویدئو کنفراس با مدرس دوره یا سایر همکاران خود برطرف نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 89- 61978088 -021تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61978088 -021 تماس بگیرید