کارنامه ما

مرکز مشاوره فرهیختگان جوان به عنوان اولین و تنها مرکز مشاوره تخصصی شغلی و تحصیلی کشور در مهر ماه 1393 با مجوز سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشورآغاز به کار نمود و علی رغم مدت کوتاهی که از فعالیتش می گذرد خدمات شایانی را به جامعه مشاوره کشور ارائه نموده است.

طراحی ابزارهای تشخیصی به روز و تایید شده از سوی مراجع ذیصلاح (سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور) برای استفاده  مشاوران شغلی – تحصیلی

شامل :

طراحی و اجرای دوره های تربیت مشاور شغلی-تحصیلی در صطوح مختلف ، با به کارگیری برجسته ترین اساتید این حوزه و تحت نظارت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور برای اولین بار در ایران

شامل:

طراحی و اجرای کارگاه های مختلف به منظور توانمند سازی مشاورین در حوزه های مختلف شغلی و تحصیلی

شامل :

ضمنا این مرکز ظرف مدت 2 سال موفق به اخذ نمایندگی در بیش از 12 استان کشور از جمله اصفهان،فارس،البرز،هرمزگان،بوشهر،آذربایجان غربی،کرمان،کرمانشاه،مازندران،خوزستان و همدان گردیده است.

تا کنون  و تنها ظرف مدت 2 سال بیش از 30 دوره و کارگاه در زمینه های ذکر شده در سطح کشور برگزار نموده ایم که طی این دوره ها بیش از 400 نفر از جامعه مشاورین کشور تحت آموزش مهارت های کاربردی گوناگون در حیطه های مشاوره شغلی و تحصیلی قرار گرفته اند. و از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گواهی های مربوطه را دریافت نموده اند.

 

 مرکز مشاوره فرهیختگان جوان،گواهینامه صلاحیت مشاوره شغلی و تحصیلی

نمونه گواهی نامه پایان دوره