تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره های

9092305329 تهران

9099071029 شهرستان

آموزش پزشکی عمومی در دانمارک بعد از اتمام آموزش متوسطه شروع می شود. تمام برنامه های کارشناسی تحصیل در دانمارک به زبان دانمارکی تدریس می شود. دانشکده بهداشت و علوم پزشکی دانشگاه کپنهاگ در دانمارک چندین برنامه های برای اعطای مدرک لیسانس پزشکی را ارائه می دهد. آموزش پزشکی عمومی در دانمارک متشکل از مقاطع کارشناسی در پزشکی و کارشناسی ارشد در پزشکی است. طول این دوره ها در دانمارک عبارتند از:

برنامه کارشناسی 3 سال

برنامه کارشناسی ارشد 3 سال برای دریافت مدرک CAND عنوان. MED [MD]

برنامه دکترا سه سال اختیاری

💰شهریه دانشگاه های دانمارک

آموزش عالی در دانمارک برای همه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و برای دانش آموزان شرکت کننده در یک برنامه مبادله در دانمارک رایگان است. البته، استثناتی برای تحصیل وجود دارد، اما بسیاری از برنامه ها رایگان هستند.

البته شما تحت یکی از موارد زیر شهریه را پرداخت می کنید اگر:

اجازه اقامت دائم نداشته باشیداجازه اقامت موقت داشته باشید که دائما بایستی به روز رسانی گردد.پدر و مادر از کشوری غیر اتحادیه اروپا و  منطقه اقتصادی اروپا باشند در حالی که اکنون در حال حاضر در دانمارک کار می کنند.

برای همه دانش آموزان خارج از منطقه اتحادیه اروپا، شهریه سالانه از 6000 EUR در سال شروع می شود. شهریه به رشته و دانشگاه انتخابی دوره بستگی دارد، اما شهریه متوسط مبلغی به حدود 12000 – 15000 EUR / سال می باشد. برخی از دوره های بسیار تخصصی ممکن است بیش از 35،000 EUR در سال برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا هزینه داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بيشتر درباره تحصيل پزشکی در دانمارک با مشاوران فرهيختگان جوان تماس حاصل نماييد.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره های

9092305329 تهران

9099071029 شهرستان